Чим відтерти фарбу

Чим відтерти фарбу

Для видалення фарби можна використовувати розчинник або професійні засоби: Antigraffiti, Антікрасс-П, G502 Buz Point.

Фарба, лакофарбові покриття - дуже популярний матеріал для декоративного оздоблення стін і підлоги, предметів інтер'єру і меблів, аксесуарів і побутових приладів. Якщо ви прямо зараз окинете поглядом приміщення, в якому перебуваєте, то гарантовано побачите масу поверхонь, покритих фарбою. Вона недорога, забезпечує акуратний зовнішній вигляд предметів і стін, довговічна, дозволяє мити поверхні.

Але є один недолік - при нанесенні фарби можуть залишатися сліди, плями. Навіть при дуже акуратній роботі часто їх не уникнути.

Відтерти сліди фарби складно - але можливо. А як це зробити, розповідають експерти в сфері клінінгу - фахівці компанії «Прибирання Експерт».

Складність видалення слідів від фарби

Вручну впоратися зі слідами фарби дуже складно, і часто навіть не представляється можливим. Але використовувати підручні засоби (шпатель, металеву лопатку або ніж, абразиви) теж не варіант - вони можуть пошкодити поверхню, залишити на ній подряпини. Тому потрібно знайти баланс між ефективністю і безпекою. Як це зробити? Знайти надійні засоби для видалення плям фарби - спеціальні розчинники або професійну хімію.

Видалення фарби розчинником

Розчинники прекрасно справляються з видаленням слідів свіжої і навіть засохлої фарби. Але потрібно серйозно підійти до його вибору, відштовхуючись при цьому від складу фарби, її основи. Для водоемульсійних фарб потрібна звичайна вода, вона прекрасно впорається з видаленням плями.

Якщо ви використовували масляну фарбу, знадобиться розчинник на основі очищеного бензину, ацетону або гасу. У випадках, коли ви не можете точно сказати, від якої фарби пляма, можна скористатися універсальним розчинником - але попередньо уважно вивчіть інструкцію по застосуванню.

Покроковий алгоритм видалення плями фарби

Технічно процес видалення плями не складний і складається всього з трьох етапів:

  1. Розчинник наноситься на пляму;
  2. За 10-15 хвилин лакофарбове покриття розмокає, стає м'яким;
  3. Губкою, змоченою в розчинники, пляма легко стирається з поверхні.

Попередньо потрібно впевнитися, що розчинник не пошкодить поверхню. Для цього нанесіть краплю засобу в малопомітному місці і почекайте, якою буде реакція.

Використання професійних засобів

Застосування розчинника - тривалий і трудомісткий процес.

Професійні засоби дозволять впоратися з плямами швидше і зменшити ризик, пошкодження поверхні. Серед найбільш затребуваних на українському ринку засобів виділимо:

  • Antigraffiti - надійний засіб для очищення твердих поверхонь, в тому числі прекрасно справляється з очищенням фасаду після фарбування;
  • Антикрасс-П - для видалення слідів фарби, нанесеної технікою напилення (розпилення краскопультом);
  • G502 Buz Point - справляється з видаленням фарби і маркера.

Також можна використовувати напівпрофесійні засоби, такі як Уайт-Спірит, ацетон або гас.

Особливості механічного видалення фарби з вертикальних і горизонтальних поверхонь

На поверхню, забруднену фарбою, можна впливати теплом, під впливом температури пляма швидше розм'якшується.

Що стосується механічного очищення, до нього варто вдаватися тільки якщо розчинники не допомогли. Тоді можна скористатися м'яким скребком з насадкою з каучуку або наждачним папером і обережно зішкребти лакофарбове покриття. Але дуже обережно, тому що пошкодити поверхню дуже легко.

Бережіть свій
час - це самий
цінний ресурс

І довірте ваше приміщення для прибирання нашим клінерам
Дмитро Борисенко
Засновник компанії, Директор
Засновник компанії, Директор