Миючі засоби

Що купити для самостійного прибирання

Для якісного та швидкого прибирання радимо придбати засоби і інвентар з чек листа нижче. Це значно прискорить процес прибирання.

Перш ніж приступати до прибирання, потрібно ретельно підготуватися. А точніше - перевірте, чи є у вас весь необхідний інвентар.

Адже якщо ви в процесі виявите, що вам просто нічим помити плиту і потрібно терміново бігти до супермаркету за губками, ви можете розгубити весь запал і бажання наводити чистоту.

Пропонуємо вам звіритися з чек-листом: що потрібно, щоб зробити прибирання швидко і якісно, ​​і які «фішки» зможуть істотно полегшити вашу роботу.

Що купити для самостійної прибирання?

Під час домашньої роботи у господині під рукою повинен бути досить значний список обов'язкового для прибирання інвентарю. Зокрема:

  1. Миючі, чистячі засоби. Це і рідина для миття посуду, і засоби для очищення варочної поверхні плити, для побутової техніки і очищення пральної машини, для кахлю, скляних та дзеркальних поверхонь, сантехніки, боротьби з іржею, столового срібла. Намагайтеся максимально використовувати універсальні засоби: це дозволить вам заощадити і фінанси, і місце для зберігання хімії.
  2. Засоби для дезінфекції. З їх допомогою ви будете обробляти унітаз, відро для сміття, ванну, душову кабіну, раковину.
  3. Відра, тази. Бажано, щоб їх було кілька - окреме для миття підлог, інше для інших поверхонь.
  4. Губки і серветки. Для кожного типу поверхні потрібна своя: по-перше, щоб не переносити забруднення з одного предмета інтер'єру на інший, а по-друге, - потрібно підбирати губки під тип поверхні. Так, жорстка губка може пошкодити поліровані поверхні. Дуже зручно розподілити серветки для різних завдань за кольорами: наприклад, червона - для мийки ванни, жовта - для вікон і дзеркал, зелена - для кухонної поверхні. Так ви не заплутаєтеся.
  5. Все, що потрібно для якісного і дбайливого прання білизни - порошок, кондиціонер, засіб для виведення плям;
  6. Засоби для видалення плям з ковроліну, м'яких меблів;
  7. Основний інвентар - віник (або щітка, а краще і те, і інше) совок і швабра;
  8. Гумовий скребок - їм зручно видаляти забруднення з скляних і дзеркальних поверхонь;
  9. Мітла для видалення пилу;
  10. Гумові рукавички - завжди потрібно піклуватися про шкіру на своїх руках;
  11. Драбина, щоб можна було видаляти забруднення, пил зі стін вище людського зросту, шафок;
  12. Пилосос.

Скажіть «Ні» агресивній хімії

Як бачите, основна частина необхідних для прибирання атрибутів - це чистячі та миючі засоби. Дуже важливо не користуватися агресивної хімією. І справа не тільки в тому, що вона може завдати шкоди здоров'ю. Якщо її використовувати, то можна видалити пляму, але разом з цим і пошкодити оброблювану поверхню.

Сучасні екологічні засоби відмінно справляються зі складними забрудненнями. А ще вони гіпоалергенні і абсолютно безпечні.

А як щодо домашніх засобів?

Можна зробити домашні засоби для чищення самостійно.

Наприклад, миючий засіб для різних типів поверхонь і різних типів забруднень з відмінними антибактеріальними властивостями можна зробити, змішавши 125 мілілітрів столового оцту, 15 мілілітрів будь-якого ефірного масла з 750 мілілітрах дистильованої води.

Залийте це все в пляшку-розпилювач, гарненько струсіть - і у вас прекрасний спрей, за допомогою якого можна і вікна помити, і раковину, і плиту.

Оцет і сода - це універсальні засоби, за допомогою яких можна прибрати вапнякової наліт, іржу, прибрати неприємний запах з мікрохвильовки, прибрати засохлі і жирні плями. Загалом, максимально універсальні засоби, та ще й точно є в будинку кожної господині.

Домашні засоби хороші тим, що вони безпечні, ефективні і коштують недорого.

А ще ви завжди можете замовити послуги у клінінгової компанії. Клінери прийдуть до вас з усім необхідним інвентарем і швидко та якісно зроблять прибирання у вашій квартирі.

Бережіть свій
час - це самий
цінний ресурс

І довірте ваше приміщення для прибирання нашим клінерам
Дмитро Борисенко
Засновник компанії, Директор
Засновник компанії, Директор